Tiesioginiai skrydžiai į Italiją

Ieškote įdomios ir intriguojančios kelionės? Gal jus sudomins Pietų Europa? Todėl siūlome Italiją, vieną labiausiai legendomis apipintų Europos valstybių. Štai keletas netikėtų faktų apie Italiją:

  • Ar žinojote, jog šakutės išpopuliarėjo būtent Italijoje? O kaip kitaip valgyti tikrus itališkus spaghetti?
  • Italijoje visai įprasta, jog vaikai su tėvais gyvena iki sulaukia trisdešimties, nes italams labai svarbu darni šeima.
  • Daugiau nei 50 milijonų turistų apsilanko Italijoje per metus!
  • Italija yra šalis, daugiausiai krečiama žemės drebėjimų Europoje.
  • Vatikano miestas yra vienintelis pasaulyje, galintis nakčiai užrakinti savo vartus, be to miestas turi savo mobiliojo ryšio kompaniją, radijo ir televizijos stotis, pinigus ir pašto ženklus, bei savo istorinę Vatikano Šveicarų gvardiją.
  • Centrinėje Italijoje yra fontanas, iš kurio 24 valandas per parą bėga raudonas vynas!

Įdomu? Žinoma, įsigykite tiesioginį skrydžio bilietą į Italiją ir atraskite daugiau netikėtumų apie šią šalį.

Tiesioginiai skrydžiai į Italiją

Italija - labai intriguojanti ir sužavi ne vieną keliautoją. Pabandykite ir jūs, juk keliauti dabar taip lengva! Bilietų kainos į Italiją labai mažos, o skrydžių gausu. Pasirinkite oro uostą Lietuvoje, iš kurio norėtumėte skristi, nes avialinijų kompanijos siūlo tiesioginius skrydžius į Italiją iš Vilniaus ir tiesioginius skrydžius į Italiją iš Kauno. Labai patogu ir paprasta, vos per kelias minutes kelionė gali tapti realybe. Jei planuojate sparnus kelti iš Vilniaus, tuomet rinkitės iš tiesioginių skrydžių į Milano Bergamo, Bario, Romos Čampino ir Fiumicino oro uostus. Gal jums patogiau kelionę pradėti iš Kauno? Tuomet tiesioginiai skrydžiai į Neapolio ir Trapanio oro uostus yra tai, ko jums reikia. Pietų Europa ir karštoji Italija jau laukia jūsų, tad pradėkite planuoti kelionę jau dabar ir sutaupykite!

Skrydžiai į Italiją

Skrydžiai iš Italijos