Italijos oro uostai

Keliaujant į Italiją jūsų laukia daugybė nuostabių miestų ir vietų, kurias privalėsite aplankyti. Pasiruoškite išvykai, susižinodami, ką norite pamatyti, kokie miestai ir regionai verti vizito, kaip juos pasiekti, kokios laukia keliavimo išlaidos. Be viso to, labai svarbu pasidomėti susisiekimu, o pirmas susisiekimo punktas yra oro uostas. Italijoje oro uostų infrastruktūra išvystyta labai puikiai, visose šalies dalyse ir pagrindiniuose miestuose yra patogus lėktuvų susisiekimas su Europos ir pasaulio šalimis, taip pat su Lietuva. Štai pagrindiniai ir didžiausi Italijos oro uostai:

  • Romos Fiumicino oro uostas
  • Milano Malpensa oro uostas
  • Venecijos Marko Polo oro uostas
  • Sicilijos Katanijos oro uostas
  • Bergamo oro uostas

Reiktų nepamiršti, kadangi išvardinti oro uostai yra populiariausi Italijoje, tad ir žmonių srautas gan didelis. Įsidėmėkite tai prieš keliaudami ir pasilikite daugiau laiko pasiruošimui ir nuvykimui į pasirinktą Italijos oro uostą.

Italijos oro uostai

Planuojate atostogas ir nežinote, kurią šalį rinktis? Mes siūlome Italiją, nes tai ne tik įspūdinga valstybė, esanti Pietų Europoje, bet Lietuva turi daug patogių tiesioginių skrydžių į Italiją. Avialinijos siūlo skristi iš Lietuvos į Romos Fiumicino ir Čiampino oro uostus, Milano Bergamo oro uostą, Bario oro uostą, Neapolio ir Trapanio oro uostus. Tiek daug pasirinkimų ir kelionės krypčių – nuo Pietų iki Šiaurės Italijos - tik imk ir skraidyk! O kur dar pigūs skrydžių bilietai į Italiją, tiesiog svaigsta galva nuo kelionių galimybių. Tad nieko nelaukite, išsirinkite jums patogiausią Lietuva – Italija kryptį ir įsigykite pigius kelionės bilietus. Rekomenduojame pradėti bilietų dairytis iš anksto, nes ne tik turėsite daugiau laiko išsirinkti tinkamiausią kryptį ir oro uostą, bet ir sutaupysite, nes išankstiniai bilietai – daug pigiau!

Skrydžiai į Italiją

Skrydžiai iš Italijos