Skrydžiai į Italiją

Lėktuvų bilietai į Italiją

Italija – unikali šalis, kurioje susipina dieviška gamta, autentiška kultūra, išskirtinės gastronomijos tradicijos, tūkstantmečius menanti istorija, garsiausių kūrėjų palikimas bei daugelis kitų įspūdingų ir itališka idile persismelkusių detalių. Tai yra kraštas, kuriame jus pasitiks akimis neaprėpiami vynuogynų laukai ir kažkur tolumoje stūksantys dangų siekiantys kalnai. Italijoje pažinsite tiek pietietiškus, tiek šiaurinės dalies papročius ir kultūrinį paveldą. Čia galėsite mėgautis gardžia ir visame pasaulyje taip pamėgta virtuve. Ji nustebins ne tik picomis ir makaronais, bet ir įvairiausiais desertais, žuvies, mėsos ir daržovių patiekalais. Bus taip skanu, kad teks prasisagstyti diržus! Nepamirštama istorija atims žadą. Romos imperijos laikų architektūra ir pastatų griuvėsiai, Renesanso filosofija ir visos tuometinės Europos gyvenimo būdą formavęs menas... Italija – tai šalis, kurioje kiekviena akimirka atneša kažką netikėto, išskirtinio ir žavinčio. Nieko nelaukite ir pradėkite ruoštis savo itališkai patirčiai! Rinktis tikrai yra iš ko. Skrydžiai į Italiją vykdomi net aštuoniomis kryptimis į septynis šalies miestus. Mėgaukitės saulės spinduliais ir pasakiško grožio paplūdimiais Bario mieste. O gal jus labiau žavi kultūra ir istorija ? Tada Roma, Neapolis ir Bolonija pavergs jūsų širdį... Tiems, kurie dievina aukštąją madą, o garsių dizainerių kurti drabužiai netelpa į spintą, būtina apsilankyti stiliaus ir grožio sostinėje Milane! Mėgaukitės nestabdydami savęs, nes kelionės į Italiją – ne tik greitos, bet ir neįtikėtinai pigios!

Pigūs skrydžiai į Italiją

Kokios mintys iškyla vaizduotėje, kai pagalvojate apie svajingąją Italiją? Pilnos lėkštės spaghetti ir idealiai apskrudusi neapolietiška pica ar didingi ugnikalniai ir kerinti Alpių panorama? O gal paslaptinga istorija išraižytos gatvės ir pastatų sienos bei tūkstančius metų stovintys senosios imperijos griuvėsiai... Na, o gal jums Italija – tai garsiausių mados ženklų sostinė, kurioje nenurimsta stilingas ir gražus gyvenimo ritmas? Visa tai yra detalės, iš kurių susideda ši neapsakomai įdomi įvairi valstybė. Čia atvykę, turėsite progą susipažinti su visais jos niuansais: nuo giliausios istorijos iki moderniųjų pasiekimų, nuo milijoninių miestų iki besidriekiančių vynuogynų... Visa tai laukia jūsų! Skamba viliojančiai? Jei taip, nustebinkite save ir artimuosius kelione į Italiją! O tai taip paprasta. Jums tereikia išsirinkti norimą atostogų kryptį, patinkančią išvykos datą ir pirmyn! Žinoma, nepamirškite šaunių kelionės kompanionų ir pigių lėktuvų bilietų. Juk skrydžiai į Italiją stebina žemomis kainomis. Jei būsite budrūs keliautojai, juos įsigysite dar pigiau. Sudomino? Tada sekite oro linijų skelbiamas naujienas ir ieškokite pigių skrydžių į Italiją pasiūlymų. Kadangi tai yra seniai Lietuvos gyventojų pamėgta atostogų kryptis, tokie kelionių variantai pasitaiko labai dažnai. Norite būti užtikrinti, kad sutaupysite? Tada visada išlošite, jei bilietų pradėsite dairytis iš anksto. Pavyzdžiui, tada, kai lieka bent penki mėnesiai iki planuojamo išvykimo, skrydžiai būna labai pigūs. Būkite praktiški ir sumanūs keliautojai. Taip atostogos karščiu alsuojančioje Italijoje bus dar šaunesnės!

Paskutinė minutė į Italiją

Kelionė į Italiją – skamba šauniai? O jei dar ta kelionė už neįtikėtinai žemą kainą? Sunku patikėti? Galime jus nudžiuginti: pigios atostogos Italijoje tikra kasdienybė. Jums tereikia atidžiai sekti kelionių pasiūlymų naujienas. Sudomino? Tada paskutinė minutė į Italiją jums puikiai tiks! Kai atsiranda tokio tipo akcijų, skrydžiai į Italiją džiugina juokingai žemomis kainomis. Šauni žinia ta, kad tokių pasiūlymų pasitaiko labai dažnai. Juk Italija yra be galo mėgiama Lietuvos turistų kelionių kryptis. Tad ištraukite iš spintos didįjį lagaminą, surinkite šaunią draugų kompaniją ir pradėkite planuoti svajonių atostogas Italijoje! Ten jūsų laukia nepakartojami nuotykiai, linksmybės iki ryto ir prisiminimai, kurie vėliau praskaidrins kiekvieną jūsų dieną. Senosios gatvės, pasakiškai gardūs patiekalai, auksiniai paplūdimiai, nenutylanti muzika ir ore tvyranti romantika – visa tai lydės visas kelionės akimirkas... Jei atostogas mėgstate suplanuoti nuo A iki Z, nenusivilkite, mes jums irgi turime pasiūlymą. Norėdami sutaupyti išleisite mažiau lėktuvų bilietus į Italiją įsigydami bent prieš penkis mėnesius. Taip kainos nebus spėjusios pakilti, o ir laiko kiekvienai kelionės detalei liks daugiau. Juk kam švaistyti pinigus skrydžiui, kai galėsite nevaržomai mėgautis tikrais itališkais malonumais!

Skrydžiai į Italiją

Skrydžiai iš Italijos