Savaitgalis Italijoje

Planuojate savaitgaliui ištrūkti iš gimtosios Lietuvos ir apsisprendėte vykti į Italiją? Šaunu! Savaitgalis Italijoje lėktuvu yra puikus pasirinkimas. Tačiau nepamirškite, kad išleisite daugiau, jei lėktuvų bilietus bandysite įsigyti vos kelios dienos iki skrydžio. Mūsų pasiūlymas – pradėkite bilietų ieškoti likus bent keli mėnesiai iki išsvajotojo savaitgalio, o geriausiai pusę metų, taip rasite skrydžius į Italiją daug mažesnėmis kainomis. Kitas svarbus aspektas, kai keliaujate tik keletui dienų – kelionės planavimas. Per trumpą kelionės laiką lengva pasimesti ir netyčia praleisti vietas, kurias norėjote aplankyti. Išvenkite to ir suplanuokite savaitgalį Italijoje iki mažiausių smulkmenų. Žinoma, pradėkite išsirinkdami skrydžio datą ir, kaip minėjome, bent pusę metų nuo paieškų laiko. Antras punktas turėtų būti apgyvendinimo įstaigų paieška, rezervuokite patinkančius viešbučius ar hostelius. Anksčiau pradėjus ieškoti, išvengsite užpildytų įstaigų. Trečias žingsnis yra pasidomėti transportu Italijoje. Sutaupysite laiko, jei žinosite viešojo transporto stoteles prie vietos, kurioje apsistosite. Na, o toliau viskas jūsų nuožiūra! Pasidarykite savo kelionės žemėlapį, jame pažymėkite, ką norite aplankyti, kuriame restorane ar kavinėj pavalgyti ir pažadame, jog savaitgalis Italijoje bus nepakartojamas ir be priekaištų!

Savaitgalis Italijoje

Italija – viena didžiausių Europos valstybių, tai sukelia daug apmąstymų, kai kelionėje praleisite tik kelias dienas. Visko pamatyti tikrai nespėsite, todėl geriau visą laiką skirti vienam miestui. Štai keletas patarimų, kur praleisti nepamirštamą savaitgalį Italijoje:

Roma – žinoma, kaip neaplankyti Italijos sostinės. Tikrai liksite patenkinti, nes miestas tiesiog kvėpuoja istorija. Pamatykite istorinius paminklus, tokius kaip Koliziejų bei Romos forumą. Būtinai užsukite į Vatikano miestą, kuriame rasite garsiuosius Vatikano muziejus, Šv. Petro baziliką ir daug kitų stebinančių atradimų.

Neapolis – jūsų kelionės į Italiją tikslas paragauti tikros itališkos pizza Margherita? Tuomet Neapolis puikiai tiks! Čia ne tik skaniausios itališkos picos, bet ir visai šalia įspūdingieji palaidoto miesto Pompėjos griuvėsiai. Tikrai verta pamatyti!

Amalfi pakrantė – norite pailsėti nuo miesto? Tuomet atostogos Italijoje prie jūros jums tiesiog būtinos! Čia ne tik pasikaitinsite saulutėje, bet ir galėsite grožėtis žada atimančiais Tirėnų jūros vaizdais.

Milanas – esate aukštosios mados gerbėjas? Jums tiesiog privaloma aplankyti Milaną ir pasivaikščioti miesto gatvėmis, kur pasijusite lyg ant podiumo!

Nieko nelaukite ir padovanokite sau ir savo artimiesiems nepamirštamą savaitgalį Italijoje.

Skrydžiai į Italiją

Skrydžiai iš Italijos