Pigios kelionės į Italiją

Kelionė į Italiją

Italija, Italija, Italija... Vien išgirdus šalies pavadinimą, širdį užplūsta šiluma, o vaizduotėje atsiveria pasakiški saulėto krašto vaizdiniai. Mes sakome: gana svajoti ir laikas veikti! Išsirinkite kelionės datą, surinkite šaunius atostogų kompanionus, susikraukite lagaminus ir pirmyn į karščiu ir nuotykiais alsuojančią Italiją! Skamba viliojančiai? Tikrai taip, o kelionės lauksite dar labiau, kai išvysite, kokios žemos lėktuvų bilietų į Italiją kainos! Argi gali būti geriau? Pigios kelionės į Italiją – be galo dažnas pasiūlymas skrydžių žemėlapiuose. Sekite oro linijų skelbiamas naujienas ir gaudykite savo pigų bilietą! Na, o kai sutaupysite skrydžiui, bus pats laikas planuoti atostogas: ką pamatyti, kur apsilankyti ir skaniai bei itališkai pavalgyti. Pažadame: jūsų laukia šimtai nepamirštamų akimirkų! Žinoma, kelionės žemėlapyje turėtų atsirasti didžiausi traukos objektai. Dar paįvairinkite atostogas ir apsilankykite kiek neįprastose Italijos vietose. Sudomino? Taigi pateikiame kelis intriguojančius veiklos variantus.

Ką veikti Italijoje?

  • Lėto valgymo sūrio festivalis – lėtasis valgymas vis labiau plinta pasaulyje, tačiau jo šaknys kilo būtent iš Italijos. Na, o šio judėjimo atstovai rengia kasmetinį sūrio festivalį, kuriame ne tik turėsite progą išbandyti įvairiausių rūšių sūrio, bet ir susipažinti su gaminimo bei valgymo tradicijomis ir kitomis įdomybėmis.

  • Arte Sella – muziejus po atviru dangumi, kuriame eksponuojami vietinių kūrėjų darbai, sukurti iš čia pat randamų medžiagų: medžių šakų, akmenų, žemės, lapų.

  • Pietra Di Bismantova – neįtikėtinas gamtos darinys. Tai yra akmens plynaukštė, iškilusi kalvos viršūnėje.

  • Karersee ežeras – mitais ir įvairiausiomis istorijomis apipintas vandens telkinys, kurio gelmė primena smaragdą...

Apgyvendinimas Italijoje

Planuojant kelionę labai svarbu skirti užtektinai laiko apgyvendinimo vietų paieškoms. Viešbutis, svečių namai ar nuomojami kambariai turi būti pritaikyti kokybiškam poilsiui. Per atostogas norisi viską pamatyti ir aplankyti. Ramybė ir galimybė pailsėti yra be galo svarbu. Kadangi į Italiją nuolat plūsta daugybė turistų, viešbučiai šalyje visada pasižymi aukščiausios klasės aptarnavimu ir paslaugų įvairove. Čia galėsite rinktis iš prabangių apartamentų, jaukių ir šiltų kambarių bei ekonomiškų apgyvendinimo įstaigų. Visais atvejais jūsų laukia tvarkinga ir prižiūrėta aplinka bei malonus ir paslaugus aptarnaujantis personalas. Daugelis keliautojų mieliau renkasi pigesnius nakvynės variantus, nes per atostogas didžiąją dalį laiko praleidžia tyrinėdami krašto įdomybes ir lankytinas vietas. Vadinasi, pigus viešbutis Italijoje dažniausiai bus kiek atokiau nuo pagrindinių traukos objektų ar miesto centro. Tačiau jaudintis neverta, nes viską paprastai pasieksite viešuoju transportu ar dviračiu. Jei norite pasilepinti ir per atostogas mėgautis itališka prabanga ir pramogomis, nevaržykite savęs. Pigios kelionės į Italiją suteiks progą bilietus įsigyti už juokingai žemas kainas. O už sutaupytus pinigus galėsite laisvai mėgautis visais šalies teikiamais malonumais! Be to, renkantis apgyvendinimo vietą Italijoje, siūlome pasiūlymų dairytis internetu. Taip būsite užtikrinti visomis sąlygomis ir paslaugomis, o kai bus jūsų atostogos, galėsite atsipūsti ir mėgautis!

Pigūs lėktuvų bilietai į Italiją

Kas gali būti geriau už spalvingas ir karštas atostogas Italijoje? Ogi pigios atostogos Italijoje! Skamba intriguojančiai? Žinoma, juk skrydžiai į Italiją stebina neįtikėtinai žemomis kainomis, o maršrutų žemėlapis platus kaip pati valstybė. Nieko nelaukite ir pradėkite ruoštis svajonių išvykai! Pigios kelionės į Italiją džiugina ištisus metus, tačiau daugiausiai tokių pasiūlymų galima rasti vėlyvą rudenį arba ankstyvą pavasarį. Šiuo metų laiku skrydžiai yra kiek pigesni, o ir turistų srautas sumažėja. Jei norite pigiai keliauti visus metus, sekite oro linijų skelbiamas naujienas ir griebkite pigių bilietų pasiūlymus. Taip kainos būna juokingai mažos, o pasakiškos atostogos tiesiog ranka pasiekiamos! Tiems, kurie mėgsta planavimą, siūlome skrydžių į Italiją dairytis kiek anksčiau prieš numatytą išvyką. Geriausia tada, kai lieka bent penki mėnesiai ar pusė metų. Taip ne tik sutaupysite, bet ir turėsite apsčiai laiko suplanuoti net smulkiausias atostogų detales. Kai pigūs lėktuvų bilietai į Italiją jau bus jūsų rankose, pasiruoškite leistis į neįtikėtinų nuotykių sūkurį! Pažinti žavingą itališką kultūrą. Savo akimis išvysti kerinčią šalies architektūrą. Grožėtis didingais gamtos kraštovaizdžiais ir iki soties prisivalgyti gardžių itališkų patiekalų... 

Skrydžiai į Italiją

Skrydžiai iš Italijos