Lėktuvų bilietai į Italiją

Pigūs lėktuvų bilietai į Italiją

Karšta saulė, neapsakomai gardus maistas, užburianti atmosfera ir niekada nesibaigianti romantika... Taip – tai žavinga Italija! Pasinerkite į nepamirštamus nuotykius šioje Pietų Europos šalyje ir pažadame: tai bus vienos iš nuostabiausių atostogų gyvenime! Italija – šalis, kurioje vieną dieną galite tyrinėti senosios imperijos griuvėsius, klaidžioti tūkstančius metų menančiomis gatvėmis, grožėtis pasaką primenančia architektūra Romos mieste. Kitą dieną galite kaitintis karštoje saulėje, klausytis žydrų bangų mūšos, ragauti nepakartojamo skonio patiekalus ir mėgautis rojaus kampeliu Baryje... Na, o trečią dieną galite jau lakstyti po garsiausių mados namų parduotuves, matuotis ir graibstyti madingiausius apdarus stiliaus sostinėje Milane. Argi nebūtų šaunu bent kelioms dienoms pabėgti nuo rutinos ir pasinerti į itališkus malonumus? Kai kiekviena išvykos minutė atneša kažką stebinančio ir naujo, kai garsiausi istorijos paminklai lydi kiekviename žingsnyje, o žavingiausių filmų scenos atsiveria kiekviename posūkyje... Tikrai taip, o kam dar svarstyti, kai lėktuvų bilietai į Italiją stebina dar karštesnėmis negu pati šalis kainomis! Skrydžiai lepina ne tik mažomis kainomis, bet ir krypčių gausa – galite rinktis net iš aštuonių tiesioginių maršrutų! Skamba geriau negu gerai... Tad išsirinkite norimą išvykos datą, griebkite šaunius kelionės palydovus ir pirmyn pažinti karščiu alsuojančios Italijos!

Lėktuvų bilietai internetu į Italiją

Italija – tai šalis, kurios neužtenka aplankyti tik kartą. Čia reikia atvykti vėl ir vėl, nes kiekviena nauja kelionė šiame dieviškame krašte atneš dar nepatirtus išgyvenimus ir nuostabius potyrius. Aplankyti istorija alsuojantį Romos koliziejų. Įmesti monetą stebuklingame Trevi fontane. Prilaikyti Pizos bokštą. Išsimaudyti smaragdiniame Gardos ežere. Pasiplaukioti svajingais Venecijos kanalais. Suvalgyti skaniausią pasaulyje picą Neapolyje. Pasikaitinti Sicilijos saulėje ar įsimylėti Veronos gatvėse… Visa tai ir dar šimtai neįtikėtinų nuotykių laukia jūsų, jei nuspręsite apsilankyti karščiu ir užburiančia atmosfera alsuojančioje Italijoje! Kraštas išskirtinis tuo, kad jame kiekvienas ras kažką išskirtinio ir artimo. Rinkitės romantišką išvyką dviese ir įsimylėsite dar stipriau, o gal vykstate draugų būryje? Tada pasiruoškite nutrūktgalviškiems vakarėliams iki ryto gražiausiuose šalies paplūdimiuose. Atostogaujantys su šeima galės atsipalaiduoti daugybėje kerinčių kurortų, o mažieji tikrai negalės atsispirti gardiems gelato ledams. Jeigu pradėjote svajoti apie karštas atostogas Italijoje, nieko nelaukite ir pradėkite planuoti kelionę. Siūlome skrydžių dairytis kiek anksčiau prieš išvyką. Tada lėktuvų bilietai į Italiją bus žemesnėmis kainomis. Be to, sutaupysite laiko, jei paieškas atliksite internetu. Taip net neišėję iš namų ar darbo vietos galėsite išsirinkti jums tinkamiausią kelionės kryptį ir datą. Lėktuvų bilietai į Italiją internetu – šaunus pasirinkimas taupantiems laiką! Tad nustebinkite save ir artimuosius nuotykių kupinomis atostogomis svajingoje Italijoje!

Lietuva–Italija

Artėja atostogos, bet neapsisprendžiate, kur keliauti šįkart? Siūlome aplankyti romantišką Italiją! Šalį, kurioje visada šildo saulės spinduliai, dvelkia romantikos vėjas ir verda pietietiškas gyvenimo ritmas. Net jei jau ir esate čia buvę, kiekvieną kartą atvykę atrasite kažką naujo. Ypač kai Lietuva–Italija skrydžiai vykdomi net aštuoniomis kryptimis! Skamba neįtikėtinai? Tai yra tikra tiesa, rinkitės iš siūlomų variantų.

Lietuva–Italija lėktuvu:

  • Vilnius–Baris,

  • Vilnius–Milanas,

  • Vilnius–Roma,

  • Vilnius–Trevizas,

  • Kaunas–Bolonija,

  • Kaunas–Milanas,

  • Kaunas–Neapolis,

  • Kaunas–Riminis.

Vau! Tiek daug šaunių maršrutų iš Lietuvos į Italiją, kad net svaigsta galva! Išsirinkite jums tinkamiausią ir pradėkite ruoštis nepamirštamoms atostogoms... Baryje ir Riminyje jus svaigins karšta saulė ir žydri Adrijos jūros purslai. Milane galėsite aplankyti visas garsiausių dizainerių parduotuves ir atnaujinti kiekvieną aprangos detalę. Roma užburs stulbinančia istorija ir pasaką primenančia architektūra. Trevizas leis atsipalaiduoti ir pasinerti į tikrą itališką idilę. Na, o Bolonijoje ir Neapolyje turėsite išskirtinę progą paragauti gardžių šalies virtuvės patiekalų. Čia jūsų lauks Bolonijos gardėsiai ir svaigūs gėrimai ir, žinoma, garsi neapolietiška pica – bus taip skanu, kad nesinorės išvykti! Skamba šauniai, todėl pats laikas iš spintos traukti lagaminus ir ruoštis nuotaikingoms atostogoms. Tik nepamirškite sutaupyti! Klausiate, kaip? Lėktuvų bilietai į Italiją žemomis kainomis džiugina vėlyvą rudenį ir ankstyvą pavasarį. Žinoma, niekada neprašausite, jei skrydžių pradėsite dairytis anksčiau prieš planuojamą išvykimą. Jei esate užkietėję keliautojai ir kiekvieną sekundę esate pasirengę išvykti, paskutinė minutė į Italiją – puikus pasirinkimas. Tad surinkite šaunią kompaniją ir pirmyn mėgautis itališkomis atostogomis!

Skrydžiai į Italiją

Skrydžiai iš Italijos