Universitetai Italijoje

Italija per visą savo istoriją pasauliui davė aukštąją madą, vieną skaniausių virtuvių, stebėtiną architektūrą, gausybę meno kūrinių. Šalis savo istorijoje užaugino garsius ir talentingus menininkus ir mokslininkus, tokius kaip Kristupas Kolumbas, Markas Polas, Leonardas da Vinči, Galilėjas Galilėjus ir daugelį kitų. Kultūros centras ir mokslo židinys, nuo senų senovės vedęs pasaulį inovacijų keliu. Italijos universitetai iki šių dienų traukia įvairiausio amžiaus talentingus ir gabius žmones. Čia išplėtotos meno ir kultūros studijų programos, gausu tiksliųjų mokslų sričių. Kiekvienas žinių ir naujų potyrių ištroškęs žmogus atras, ko ieško. Italijos universitetai gali pasiūlyti daugybę studijų programų anglų kalba užsienio studentams. Tai suteikia naujų galimybių kiekvienam iš mūsų. Sunku apsispręsti, kurioje šalyje kurti ateitį? Išbandykit Italiją ir tikrai neliksit nusivylę. Be to, lėktuvų bilietai labai pigūs, tad grįžimas namo į Lietuvą nesukels jokių problemų!

Universitetai Italijoje

Italija nuo senų senovės garsėja savo švietimo sistema ir jos užaugintais vaisiais. Universitetų ir studijų programų gausa įvairiomis kalbomis traukia studentus iš viso pasaulio. Gal jūs vienas iš jų? Griebkite pigius lėktuvų bilietus ir keliaukite apžiūrėti žymiausių Italijos universitetų patys! Garsiausiais Italijos universitetais laikomi šie:

  • Politecnico di Milano – garsėja menų ir inžinerijos srityse.
  • Università di Bologna – seniausias universitetas Europoje!
  • Scuola Normale Superiore di Pisa – puikiai išvystytas taikomasis mokslas.
  • Sapienza - Università di Roma – vienas didžiausių universitetų Europoje, paruošęs net šešis Nobelio premijos laureatus.

Susidomėjot? Norėtumėte savo ateitį pradėti Italijoje? Tuomet ruoškitės jau dabar, pirmas punktas jūsų plane turėtų būti apsilankymas šalyje ir susipažinimas su kultūra bei švietimo sistema patiems. O kodėl gi ne, kai lėktuvų bilietai tokie pigūs, o tiesioginiai skrydžiai į didžiausius Italijos oro uostus tokie patogūs.

Skrydžiai į Italiją

Skrydžiai iš Italijos