Laikas Italijoje

Laimingi laiko neskaičiuoja... Šį posakį, tikėtina, sugalvojo žmogus, aplankęs Italiją. Šalis, kurioje laikas sustoja ir visa, kas svarbu, tai mėgautis ir atsipalaiduoti. O visi žinome, jog italai mėgsta pailsėti, kodėl gi ir jums neišbandžius itališko gyvenimo ritmo, ypač kai skrydžių kainos tokios mažos! Pradėkite kelionę planuoti jau dabar ir pamiršite visus rūpesčius. Įsigijus lėktuvų bilietus anksčiau, jie kainuos pigiau, o ir laiko kiekvienai kelionės detalei galėsite skirti daugiau. Jūsų laukia daugybė puikių kelionės į Italiją lėktuvu pasiūlymų, be to labai patogių, nes tiesioginiai skrydžiai iš Lietuvos į didžiausius Italijos oro uostus yra gana dažni. Patogu, pigu ir greita!

Laikas Italijoje

Planuojant kelionę kyla įvairių klausimų: kokias įdomiausias vietas aplankyti? Kokios maisto ir paslaugų kainos? Ką turėčiau vežtis į kelionę? Vienas iš dažnai užduodamų klausimų yra apie šalyje nustatytą parduotuvių, kavinių ir kitų paslaugas teikiančių įstaigų darbo laiką. Keliaujant iš Lietuvos į Italiją, tai ypatingai aktualu, nes visi žinome, jog pietuose žmonės mėgsta atsipalaiduoti ir pailsėti nuo darbo. Štai pagrindinių aptarnavimo įstaigų darbo laikas Italijoje:

  • Restoranai įprastai atsidaro nuo 12:00 iki 14:30 ir grįžta prie darbo nuo 19:00 iki 23:00.
  • Parduotuvės įprastai atsidaro 9:00 iki 13:00 ir nuo 15:30 iki 19:30. Daugelis parduotuvių nedirba sekmadieniais.
  • Italijos bankai įprastai atsidaro 08:30, užsidaro pietums nuo 13:30 iki 15:00 ir dirba iki 16:00. Savaitgaliais daugelis bankų nedirba.
  • Vaistinės įprastai atsidaro nuo 08:30 iki 12:30 ir nuo 15:30 iki 19:30. Be to, galite rasti visą parą dirbančių vaistinių.

Tačiau nepamirškite pasidomėti iš anksto, nes kiekviena įstaiga turi savo taisykles ir darbo laiką. Nepamirškite persukti laikrodžių, nes Italijoje viena valanda mažiau nei Lietuvoje. Ir nenustebkite, jeigu susidursite su tam tikrais nepatogumais dėl darbo valandų, kartais italai tiesiog nusprendžia pailsėti, nes gyvenimu svarbu mėgautis!  

Skrydžiai į Italiją

Skrydžiai iš Italijos