Apie Italiją

Lėktuvų bilietai į Italiją

Apie Italiją galima kalbėti valandų valandas, bet net ir kelių dienų neužtektų, kad būtų galima papasakoti visus įspūdžius, kuriuos patirsite čia apsilankę. Kelionė į Italiją atneš šimtus neįtikėtinų patyrimų ir nuotaikingų emocijų. Per visas atostogas jus lydės saulė, smagi atmosfera ir ore tvyranti itališka idilė... Tad pasinerkite į nuostabius nuotykius, laukiančius istorinėje Romoje, svaigiaisiais gėrimais garsėjančiame Toskanos regione, mados sostinėje Milane. Italija nuolat stebina ir kiekvienas miestas gali pasiūlyti daugybę skirtingų pramogų. Išbandykite Genują ir išsimaudykite žydrame Viduržemio jūros vandenyje. Paskanaukite gardžių jūrų gėrybių ir pažinkite krašto kultūrą. O gal jums norisi dar daugiau saulės? Tada leiskitės į šalies pietus, kur karaliauja Italijos salos: žavingas Kapris, saulėta Iskija ar karščiu alsuojanti Sicilija. Po tiek įspūdžių būtina atgauti jėgas, o kas gali jų suteikti daugiau, jei ne soti itališka virtuvė! Nepraleiskite progos pasilepinti dieviškai gardžiais tradiciniais patiekalais Palerme, Neapolyje, Bolonijoje ar bet kuriame kitame Italijos mieste. Maistas šalyje yra viena iš svarbiausių vertybių. Tad pasinerkite į romantišką itališką kelionių sūkurį ir skubėkite įsigyti pigius lėktuvų bilietus. Skrydžiai į Italiją vykdomi labai dažnai į net septynis šalies miestus. Todėl rinktis tikrai bus iš ko! Be to, nepraleiskite progos sutaupyti įsigydami pigius lėktuvų bilietus į Italiją. Mažų kainų pasiūlymai dažniausiai pasitaiko vėlyvą rudenį arba ankstyvą pavasarį. Jei atidžiai sekate oro linijų skelbiamas naujienas, tikrai rasite neįtikėtai šaunius skrydžių variantus! Būkite praktiški ir mėgaukitės pasakiškomis atostogomis Italijoje!

Ką veikti Italijoje?

Kalbant apie Italiją, vaizduotėje iškyla vynuogynų, autentiškos architektūros, didingų kalnų bei picos lėkščių, lyg mėnulis apvalių, vaizdiniai... Aplankyti Romą, pasikaitinti Sicilijos paplūdimiuose, apsipirkti Milane ir įsimylėti Veronoje – tai vieni iš svarbiausių atostogų Italijoje planų. O ką daryti, kai pagrindiniai traukos taškai aplankyti, o pažinti norisi dar ir dar? Nesijaudinkite: ši kerinti šalis tuo ir išskirtinė, nes joje visada atrasite kažką naujo ir intriguojančio. O kad būtų lengviau, pateikiame kelis nuotaikingus laiko praleidimo būdus Italijoje.

Pramogos Italijoje:

  • Italijos Renesansas. Italija nuo senų senovės buvo vienas iš Europos kultūros ir meno židinių. Visa šalis alsuoja istorija, visur jaučiasi renesanso šaknys, o labiausiai – pasakiško grožio mieste Florencijoje. Kraštas garsus kaip visos Italijos ir Europos kultūros centras. Florencijoje kūrė tokie žymūs menininkai: Dantė, Leonardas da Vinčis, Rafaelis ir kiti.

  • Vatikano muziejai – vieta, apipinta tūkstančiais paslapčių ir neįtikėtiniausių istorijų. Nors Vatikanas yra mažiausia pasaulio valstybė, nustebsite apsilankę jo muziejuose. Čia turėsite neįkainojamą progą susipažinti su intriguojančiais istoriniais faktais ir pasakojimais.

  • Sicilijos griuvėsiai – Italija saugo tūkstančius metų besitęsiančią istoriją. Čia galima rasti skirtingų kultūrų palikimą ir pėdsakus. Daugeliui krašto šaknys asocijuojasi su Romos imperija, bet karščiu alsuojančioje Sicilijoje turėsite progą pasivaikščioti senovės graikų griuvėsiais bei pažinti kultūros grožį.

  • Naktinė Venecija – šis kerintis miestas savo grožiu stebina net visko mačiusius keliautojus. Naktį jo žavesys užgniaužia kvapą... Senuosiuose kanaluose atsispindi tūkstančiai šviesų. Taip Venecija tampa panaši į stebuklingą pasaką. Norėdami pasigėrėti miestu naktį rinkitės vandens transportą, kuris leis pamatyti Veneciją iš gražiausios pusės.

Ką aplankyti Italijoje?

Ruošiatės ilgai lauktai išvykai į romantišką Italiją? Tikime, kad su nekantrumu laukiate atostogų ir nepamirštamų nuotykių šioje svajonių šalyje. Bet kiekvienai šauniai kelionei reikia puikaus plano. O nuo ko geriau jį pradėti, jei ne nuo lankytinų vietų sąrašo? Aplankyti visus traukos objektus Italijoje turbūt neužtektų viso gyvenimo, bet pačius įdomiausius tikrai spėsite. Tam pateikiame kelis šaunius pasiūlymus:

  • Civita di Bagnoregio – apie Italijos kraštovaizdį parašyta ne viena knyga ir sukurta šimtai meno kūrinių. Užkopus į šį miestelį, esantį ant aukštos kalvos, kvapą užgniauš gražiausią meną lenkianti panorama.

  • Milano katedra – tai meno kūrinys, stovintis pačiame Milano centre. Katedros didybė ir puošni architektūra sužavės net ir visko mačiusius keliautojus.

  • Pozitanas – kalva, pasipuošusi žaismingais pastelinės spalvos nameliais, primena pasaką, o panorama, atsiverianti nuo jos viršūnės, privers įsimylėti Italiją dar stipriau.

  • Kaprio žydroji grota – tai jūrų urvas, kuriame tyvuliuoja pasakiško žydrumo vanduo, o kai saulės spinduliai prasiskverbia pro urvo angą, viskas nusidažo dangaus mėlio spalvomis.

Skrydžiai į Italiją

Skrydžiai iš Italijos